image1 image2 image3 image4

 

Centrum gJęzykowe PŁ od nowego roku akademickiego 2015/16 uruchamia kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych: FCE, CAE, CPE, BEC, LCCI, TELC, TOEIC, BULATS. W ofercie znajdują się również ogólne i specjalistyczne kursy językowe (j.angielski, j.francuski, j.hiszpański, j.niemiecki, j.rosyjski)

Pełna oferta kursów

Centrum Językowe Politechniki Łódzkiej zaprasza wszystkich chętnych do nauki języków obcych. Centrum Językowe posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów z zakresu różnych języków na wszystkich poziomach.

Pierwsze kursy odbywały się już w roku akademickim 2002 – 2003 w ramach nauczania języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Już od początku nasze kursy cieszyły się dużym zainteresowaniem – w pierwszych sesjach uczestniczyło około 700 osób. Liczba uczestników z roku na rok systematycznie wzrasta. Poszerzamy również naszą ofertę zarówno co do języków, poziomów ich  nauczania, jak i proponowanych egzaminów.

W naszych kursach biorą udział osoby w różnym wieku i o różnym profilu zawodowym. Uczestnikami są nie tylko studenci wyższych uczelni, ale także uczniowie szkół średnich, pracownicy przedsiębiorstw oraz klienci indywidualni.

Aktualnie w ofercie Centrum Językowego znajdują się kursy z takich języków, jak:

- angielski,

- niemiecki,

- rosyjski,

- francuski,

- hiszpański,

- włoski,

- szwedzki,

- polski dla obcokrajowców.

Różnorodny jest także profil naszych kursów. Prowadzimy zajęcia z języka ogólnego, biznesowego oraz technicznego na wszystkich poziomach zaawansowanie – od początkującego, poprzez  poziom samodzielności językowej, po poziom biegłości. Centrum Językowe oferuje również różne egzaminy:

-- LCCI – Egzamin Londyńskiej Izby Handlowo – Przemysłowej;

- BULATS – English Language Testing Service;

- WIDaF – egzamin stworzony przez Niemiecko – Francuską Izbę Handlową;

- TELC – Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy;

- TOEIC – Test of English for International Communication.

Centrum Językowe jest jednostką upoważnioną do wydawania ważnych I uznawanych przez liczne firmy polskie I zagraniczne certyfikatów. Swoim uczestnikom oferujemy profesjonalny sposób nauczania dostosowany do poziomu, potrzeb i wymagań uczestników. Ponadto naszym słuchaczom oferujemy atrakcyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu i elastyczności lektorów.

Kurs języka angielskiego C1-C2

Kurs adresowany jest do studentów, którzy zdali egzamin w sesji zimowej roku akademickiego 2012/13 i zakończyli lektorat na poziomie C1.3. Stanowi on swoiste dopełnienie lektoratu, mające na celu rozwijanie kompetencji językowych na poziomie zaawansowanym (do C2).

Kurs obejmuje 30 godzin, ma charakter ogólnojęzykowy i prowadzony będzie oparciu o materiały na poziomie C1-C2 (Certificate of Proficiency in English) z suplementacją techniczną.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się drogą mailową ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) do 28 lutego 2013 r. Warunkiem utworzenia grupy jest akces przynajmniej 10 chętnych.

ulotka

Budynek B25 i B24
90-924 Łódź, al. Politechniki 12
tel. 042 631 28 10, 042 636 32 06, fax 042 636 32 06
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.