image1 image2 image3 image4

Egzamin LCCI

LCCI – London Chamber of Commerce & Industry

Egzamin Londyńskiej Izby Handlowo-Przemysłowej honorowany w 80 krajach świata. Egzamin,mający już stuletnią tradycję, pozwala zdobyć kwalifikacje językowe w wielu dziedzinach biznesu takich, jak IT, zarządzanie, marketing, obsługa klienta. Skutecznie przygotowuje do pracy w anglojęzycznym środowisku, w którym oprócz wiedzy teoretycznej, liczą się umiejętności komunikacyjne oraz znajomość obyczajów właściwych danym miejscom pracy. Ponadto, egzamin ten umożliwia również przyjęcie aplikacji na uniwersytety europejskie w ramach programów wymiany studenckiej. Certyfikat uzyskany przez Londyńską Izbę Przemysłowo-Handlową stanowi doskonały dowód znajomości języka i kultury pracy dla pracodawców, i mogą go uzyskać osoby na różnym poziomie zaawansowania od początkującego do zaawansowanego.

Budynek B25 i B24
90-924 Łódź, al. Politechniki 12